Konkurs Kreatywnego Bazaru, DepositPhotos i Adobe Cloud

Informujemy, że kto nie użył żebrolajka ni razu, ten nie miał facebookowego profilu ni razu, czas więc na żebrolajki pomagające wygrać naszej Irence i mareksemu w nowym konkursie Kreatywnego Bazaru. Piszemy w nowym, bo mareksy już raz wygrał w poprzednim konkursie Kreatywnego Bazaru i Adobe.

O co chodzi w konkursie pod wszystko mówiącą nazwą Wolność tworzenia?!
Dostajesz garść zdjęć ze stocka DepositPhotos, które możesz użyć w swojej pracy konkursowej (ale nie musisz), korzystasz z oprogramowania Adobe Cloud (trial 30 dni) i tworzysz. Co chcesz (mareksy pokazuje na swoim przykładzie), zobacz:

Mareksy z Creamteam Branding & Advertising Design Studio pokazuje, jak przygotował pracę na konkurs Adobe, KB i DP

 

Instrukcja, jak zagłosować:

  • W wersji light,
    klikasz zdjęcie i dajesz pod nim lajka na fanpejdżu Kreatywnego Bazaru. Już!

Praca Irenki z Creamteam Branding & Advertising Design Studio przygotowana na konkurs Adobe, KB i DP

Praca mareksego z Creamteam Branding & Advertising Design Studio przygotowana na konkurs Adobe, KB i DP

(lub klikasz link w opisie zdjęcia na fanpejdżu Kreatywnego Bazaru) i… dajesz lajka pod pracą umieszczoną na Kreatywnym Bazarze, ale nie tak prędko, najpierw załóż tam konto… uprzedzaliśmy ;)

 

Nie przewidujemy żadnych nagród i podziękowań za lajkowanie, wręcz przeciwnie, korzystając z technologii FB, spisane będą czyny i rozmowy, a także ci, którzy nie zareagują w sposób opisany przez Pawłowa i nie dadzą lajka, a tym, to już sami wiecie, co się przypisze, koniec świata. O ile nastąpi!

P.S. W sprzedaży obwoźnej za jedyne zero, jak glaca mareksego, posiadamy także e-mailową kartkę świąteczno-noworoczną-2-in-one.
Wysłaliśmy już wszystkim ww. kartkę, ale ponieważ nie ze wszystkimi mam kontakt mailowy, jeśli akurat z Tobą nie mamy, a reflektujesz na życzenia okolicznościowe od zespołu Creamteam Branding & Advertising Design Studio, prosimy, bądź tak miły i przyślij nam w wiadomości e-mailowej adres swojego maila, wyślemy na pewno…

 

1 Pingback/ Trackback