Dialog mareksego z Vaglą

„Dzięki temu, że się spieramy ja muszę za każdym razem ponownie analizować swoją argumentację, szukać innej drogi wyjaśniania tego, o co mi chodzi, bardziej zrozumiałej, eliminować błędy w rozumowaniu, zainspirowany sporem odkrywać nowe wymiary dyskutowanego zjawiska. Za samo spieranie się przeprosin nie przyjmę. Za rzeczowe dyskusje chętnie dziękuję, a wręcz.proszę się ze mną nie zgadzać częściej.”

Dyskusja z Piotrem Vaglą Waglowskim

Był kiedyś poważny dyskurs pomiędzy kilkoma panami, w tym pomiędzy Piotrem Vaglą Waglowskim po jednej stronie oraz Andrzejem Ludwikiem Włoszczyńskim i naszym dyrektorem kreatywnym mareksym po stronie przeciwnej. Dyskusja ta odbyła się publicznie, na wallu FB tego ostatniego.

Dyskusja o granicach Państwa, po jej zakończeniu, z czasem, okazała się prekursorem dyskursu o samowoli Państwa… i to dlatego nasz mareksy, czytając nowy-stary głos Piotra Vagli Waglowskiego, w obecnym kontekście dotychczasowych działań i zachowań organów Państwa, poczuł się w obowiązku napisać kilka słów, mając wciąż w pamięci tamtą sławetną dyskusję.

Całą wypowiedź mareksego zobacz u nas, na blogu Creamteam Branding & Advertising Design Studio. Co tak poruszyło mareksego sprawdzisz, klikając w obrazek i przenosząc się na łamy NaTemat.
W obu miejscach możesz zostawić swój komentarz i zrób to, bo od biernej konsumpcji gorsza jest tylko obojętność.