Kup i ciesz oczy!

Do kupienia i to najlepiej za duże pieniądze, bo i dzieło spore—nie tylko z powodu poruszonej w nim materii, nie tylko wagowo, bo Orzeł Biały to przecież sprawa nie lekka—także wymiarowo nie małe.

Ksiega Orli Dom Andrzeja Ludwika Włoszczyńskiego

Księga Projektu Orli Dom to naprawdę ciekawy i wart uwagi przedmiot, mogący zachwycić osobę zainteresowaną heraldyką, identyfikacją czy wreszcie historią i państwowością, więc jeśli jesteś taką osobą lub przypomina ci ją ktoś z twoich przyjaciół, żal nie skorzystać z tej wyjątkowej okazji, zwłaszcza, że następnej może już nie być. Tym bardziej warto skorzystać, że okres „choinkowych” prezentów przed nami!
Andrzej Ludwik Włoszczyński prosi o kontakt na e-maila każdego zainteresowanego, chętnie udzieli też tą drogą wszelkich informacji.

Można wejść w posiadanie wyjątkowego egzemplarza Księgi Projekt Orli Dom, przede wszystkim wyjątkowego, bo jednego z dwóch w posiadaniu autora, szczególnego tym bardziej, że możesz oczekiwać osobistej dedykacji i autografu autora, Andrzej Ludwik Włoszczyński nie wyklucza też możliwości spotkania z nabywcą.

Księga Projekt Orli Dom to zwieńczenie dotychczasowej działalności Andrzeja na polu ujednolicenia zasad wyrysowywania i stosowania znaku Orła Białego, godła naszego kraju. Tematyka to szeroka (słabo też uregulowana), więc zamiast wypisywać elaboraty, co możesz w Księdze znaleźć, po prostu pozwolimy ci to zobaczyć:

Ksiega Orli Dom Andrzeja Ludwika Włoszczyńskiego Ksiega Orli Dom Andrzeja Ludwika Włoszczyńskiego Ksiega Orli Dom Andrzeja Ludwika Włoszczyńskiego Ksiega Orli Dom Andrzeja Ludwika Włoszczyńskiego Ksiega Orli Dom Andrzeja Ludwika Włoszczyńskiego

 

Informacja techniczna o Księdze z małą erratą:

  • stron 136
  • oprawa twarda
  • papier 200g
  • format 30×30 cm