Przedruk w Świecie…

kindle, pudelko i karta kredytowa, przedruk, za Swiatem Czytników

 

Jeden z naszych artykułów na temat Amazona i Kindle, za naszą zgodą, został przedrukowany przez Roberta Drózda, właściciela poczytnego i poważanego w świecie kindlarzy i kindlowców, czyli zwolenników czytników e-booków, bloga Świat Czytników.

Zachęcamy do zapoznania się z tym materiałem, nie tylko dlatego, że to nowe życie dla naszego artykułu, ale przede wszystkim dlatego, że na jego końcu Robert zadaje ważne pytanie, na które czytelnicy bloga od kilku dni udzielają szeregu przydatnych odpowiedzi:

A jak to jest u Was?
Napiszcie w komentarzach, które karty działały, a które nie (podawajcie bank, typ i nazwę karty). Może uda się przygotować zestawienie takich kart, przydatne dla zamawiających z Amazona.

Cieszymy się, że tak lubiane medium zaoferowało nam współpracę, doceniając tym samym naszą pracę. Dzięki, Robercie.

Przypomnimy tylko na koniec, że o Kindle wypowiadaliśmy się wielokrotnie, podobnie jak o firmie Amazon, której polityką postępowania w biznesie, a w szczególności z klientem, jesteśmy zafascynowani. Postępowanie Amazonu opiera się, naszym zdaniem na głębokim przeświadczeniu, że ludzie są w gruncie rzeczy uczciwi i dobrzy, a takie przesłanki u nas, w Polsce, przecenić trudno:

11 Pingbacków/ Trackbacków