O Blogu

Blogujemy…
Pierwszy kremowy blog (który jednak nie miał formy bloga stricte) zaczął powstawać wraz z pierwszą stroną web Creamteam Branding & Advertising Design Studio
pod nazwą Action.

Później wymyśliliśmy jeszcze swoisty support do Action w postaci Evergreena, fragmentu naszej www, gdzie prezentowaliśmy realizacje, nad którymi właśnie pracowaliśmy. Dodamy tylko, że Action istniał już w czasie, gdy o blogu nie słyszały nawet najbardziej znane dziś gwiazdy blogosfery. Te pierwsze pionierskie próby można zobaczyć tutaj

 

Niech sieć zapomni!
Z czasem, szczególnie podczas kolejnych przebudów sajta, część linków straci aktualność i nie będzie działać, kiedy będziecie czytać te słowa. Nikt z nas nie uznał bowiem za stosowne przerabiać zarzucanego projektu.

Musimy tu zaznaczyć, że jest to wynik przemyślanej decyzji. Mamy pewne ideologiczne podstawy usprawiedliwiające nasze zachowanie. Otóż, jesteśmy zwolennikami teorii zapominania sieci, czyli pozwolenia na dezaktualizację informacji opublikowanej w internecie, tak jak to się dzieje z informacją w realnym świecie.
Dlatego pozwalamy z czasem na odejście linków, zdjęć i innej zawartości interaktywnej.

 

Śpieszmy się dyskutować.
Pozwolimy też zestarzeć się zdaniom, myślom i poglądom, bo chociaż staramy się, by nie zmieniać poglądów jak rękawiczki, to rozumiemy także, że tylko krowa na rowie ich nie zmienia! Nim się jednak zestarzeją, chętnie podejmiemy na ich temat dyskusję!

 

Po to tu jesteśmy, by zapewnić wam kontakt z nami.
Dlatego, obok czytania naszego bloga, gorąco zachęcamy do kontaktu z nami.
Skorzystaj, niech porozumienie kwitnie między nami.
Po co czaić się z kwiatami, gdy wystarczy zapytać?!

 

_
Creamteam, Studio Brandingu i Reklamy
to opowieść o reklamie, identyfikacji i designie, prosto z Krakowa, serca Polski.
Creamteam to opowieść o łączeniu pasji tworzenia w brandingu z miłością do profesjonalizmu w reklamie.
Creamteam to najlepsze połączenie obydwu!

_
Creamteam Branding & Advertising Design Studio
We are Creamteam Studio. Story about Branding & Advertising from Cracow, royal old town in Poland, the heart of modern Europe. Creamteam is the story about connection between love, passion & professionalism.
The Sweetest Connection.