#ingeneral:

 

Jesteśmy profesjonalni w każdym calu i to widać w każdej naszej pracy, bo nieważne jest za ile, ale z kim wybierasz się w drogę!

 

Przejdź dalej!

 

 

 

Opłata za projekt.

Najczęściej stosowanym sposobem rozliczenia jest ustalenie wartości projektu w drodze indywidualnych negocjacji z klientem. Ten sposób jest przez nas preferowany.

Dopuszczamy także następujące formy rozliczeń: opłata wg stawki godzinowej i stały ryczałt miesięczny, informacje poniżej.

 

powrót do góry 

 

 

Opłata wg stawki godzinowej.

Wynagrodzenie naliczane jest za każdą rozpoczętą godzinę poświęconą realizacji usługi i jest sumą roboczogodzin poświęconych na realizację zlecenia. Wartość jednej roboczogodziny ustalana jest w drodze indywidualnych negocjacji z klientem.

 

powrót do góry

 

 

Stały ryczałt miesięczny.

Forma rozliczenia najczęściej wybierana przez przedsiębiorców potrzebujących tzw. stałej obsługi graficzno-projektowej lub konsultacji w trybie ciągłym. Jest też preferowana przez przedsiębiorców chcących poczynić pewne oszczędności, gdyż w tym wypadku stosujemy automatycznie system rabatów.

Stały ryczałt uprawnia klienta do otrzymania określonej liczby projektów uzgodnionego typu w danym miesiącu w zamian za z góry określoną kwotę wynagrodzenia płatną miesięcznie z góry. Częścią tego typu rozliczenia jest także opłacona z góry tzw. stała gotowość do pracy i pierwszeństwo realizacji.

 

powrót do góry

 

 

Więcej szczegółów.

Dodatkowe informacje znajdziesz także w zestawieniu najczęściej zadawanych pytań (faq).
Szczegółowe informacje o formach płatności uzyskasz zawsze, kontaktując się z nami.

 

powrót do góry

 

 

Skontaktuj się i pogadajmy